Klima Santralleri

Klima santralleri; yapılarda ihtiyaç duyulan ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma, filtrasyon, havalandırma vs. ihtiyaçların merkezi yapıda çözümünde kullanılan cihazlardır.

Klima santralleri ısıtıcı ve sogutucu bataryaları akışkan özelliklerine bağlı olarak seçilen alüminyum kanat / bakır boru (Cu/Al) veya çelik kanat / çelik boru (Fe/Fe) olarak imal edilmektedir.

Isıtıcı-soğutucu bataryalar cihaz içerisinde sökme takma kolaylığı sağlanması amacı ile galvanizli sacdan mamul kızaklar üzerinde monte edilir. Soğutucu bataryalar altında paslanmaz sacdan mamul terleme tavası ve uygun yükseklikte sifonlu drenaj teçhiz edilir.

Klima santrallerinde vantilatör/aspiratör üniteleri standart hücre yapısında imal edilmektedir. Vantilatör ve aspiratörler statik ve dinamik olarak dengelenmis, öne egik kanatlı, yüksek verimli, radyal çift emisli fanlardır. Titresimin cihazın diger aksamlarına iletilmesini engellemek amacı ile kapasite, boyut, fan ve elektrik motorları devir sayılarına baglı olarak belirlenen boyut ve adette titresim izolatörü kullanılmaktadır.

ÜRÜNLER MERKEZİ İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ HAVALANDIRMA KANALI ALBA KLİMA MEKANİK

Chiller Merkezi Soğutma Grupları
Soğuk Oda Klimaları
Hassas Kontrollü Klimalar
Roof-Top Klimalar
Split & VRV Tipi Klimalar
Klima Santralleri
Elektrik Motoru Bakımı
Sirkülasyon Pompası Tamiri
Gaz Dönüşümü

PERİYODİK BAKIM
Havalandırma Kanalı İmalat ve Montajı

Havalandırma Kanalı Temizleme
KURUMSAL

GALERİ

SERTİFİKALAR

REFERANSLAR

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ